Opaski z supełkiem

Pokazuje 1 - 70 z 70 elementów

Opaski z supełkiem dla dziewczynek i kobiet

Opaska supełkiem dla dziewczynek i kobiet stała się bardzo modnym dodatkiem na głowie od kilku sezonów. Mamy bardzo często sięgają po nie w nagłych sytuacjach awaryjnych kiedy w pogoni brak czasu na stylizacje. W takich wyjątkowych sytuacjach z pomocą przychodzi ona, prezentuje się na głowie bardzo dobrze, dzięki supełkowi i gumce w tylnej części jest bardzo praktyczna i pasuje na każdy rozmiar głowy. Opaskę dla dziewczynek i kobiet można sobie regulować. Taki dodatek bardzo często dopełnia nam cała stylizacje i nadaje smaku. 


Opaska z supełkiem na głowę dla kobiety jak i dla dziewczynki

Opaska z supełkiem to świetna propozycja nowości, którą chcielibyśmy Wam trochę bliżej zaprezentować. Opaska z supełkiem dedykowana jest dla kobiet ale występuje również w wersji dla dziewczynek. Opaska z przodu ma piękny supełek, który można dowolnie układać, poprzez supełek możemy również regulować rozmiar opaski. Jeśli chodzi o tył opaski to posiada ona wszytą gumkę która bardzo dobrze trzyma cała opaskę na miejscu. Opaska z supełkiem dziewczynek i kobiet to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet mam, które w natłoku obowiązków dnia codziennego nie zawsze mają czas na ułożenie odpowiedniej fryzury, takiej jakby chciały dlatego wtedy dobrze jest mieć właśnie taką opaskę z supełkiem dla kobiet, która również będzie świetnym dopełnieniem stylizacji. W momentach kiedy szykuje nam się większe wyjście opaska z supełkiem dla kobiet może też być taką wisienką na torcie, która zrobi nam całą robotę na głowie, a w sytuacjach awaryjnych nas uratuje.


Wiatr we włosach opaska supełkiem na głowie 

Wiadomo, że pogoda w okresie wiosenno-jesiennym potrafi nas zaskakiwać i zmieniać się bardzo szybko dlatego bobrze jest mieć chociażby jedną taką opaskę w swojej szafie. Nasze opaski świetnie ochronią uszy każdej mamie ale również potrafią być pomocne kiedy nie chcemy aby włosy przeszkadzały nam w codziennym życiu przy tylu obowiązkach, które mamy na co dzień.


Jeśli jesteśmy osobami wrażliwymi na wiatr wtedy opaska z supełkiem świetnie się sprawdzi. Nasze opaski z supełkiem wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, które świetnie się nosi, dopasowują się one do obwodu głowy dzięki czemu nie cisną i nie powodują dyskomfortu w użytkowaniu.
Materiał z którego wykonane są opaski z supełkiem to dobrej jakości dzianina dresówka polskiego pochodzenia. Staramy się aby każda mam jak i córka miały w czym wybierać. Mamy ponad 120 wzorów z których możemy dla Was uszyć taką opaskę. Nasze wzory to różnego rodzaju gładkie kolory od pasteli po kolory bardziej wyraziste ale również bardzo duży wybór kwiatów, i bardziej kolorowych propozycji.


Idealna dla małej i dużej dziewczynki - opaska z supełkiem

Jeśli na początku nie jesteś przekonana co do noszenia jakiejkolwiek opaski wtedy najlepiej wybrać sobie model opaski z supełkiem w jednolitym kolorze np.beżu czy też écru wtedy świetnie rozjaśni stylizacje w jesienne dni, ale jeśli już kolor jednobarwnej opaski przestanie Cię satysfakcjonować wtedy postaw na wzór najlepiej taki, który od razu wpadł Ci w oko. Bardzo dobrym pomysłem będzie również kupno opaski dla mamy i córki jest to ostatnio bardzo fajny trend, kiedy mama i córka są podobnie ubrane lub kiedy mają podobne dodatki do stylizacji. Myślę, że niejeden spotkany przechodzień na ulicy zauważy taką stylizację.


Coś nowego dla każdej dziewczynki i jej mamy opaska z supełkiem


Wszystkie nasze opaski z supełkiem wykonywane są w Polsce dzięki czemu masz pewność, że nasze opaski szyjemy z ogromnym zamiłowaniem i pasją. Możesz być pewny, że jakość materiału z którego wykonana jest opaska z supełkiem Cię nie zawiedzie, nawet po długim użytkowaniu i częstym praniu materiał nie traci koloru, nie spiera się a kształt opaski pozostaje taki jak w dniu, w którym ją kupiłaś. Nasze opaski z supełkiem posiadają z przodu opaski pięknie zawiązany supełek, którym możesz regulować obwód opaski ale również wielkość supełka jeśli bardziej ściągniesz supełek będzie on mniejszy, jeśli poluzujesz będzie większy. Z tyłu głowy wszyta jest elastyczna gumka o 2-centymetrowej szerokości dzięki czemu opaska posłuży Ci na dłuższy czas a może nawet na kilka sezonów.

Opaska z supełkiem dla dziewczynki bardzo ładnie zdobi włosy małej dziewczynki ale również bardzo ładnie wygląda kiedy opaskę nosi córka i mama tym bardziej, że dla każdej małej damy mama to autorytet. Jeśli Twoja mała dziewczynka nie lubi się z opaskami może warto najpierw zacząć od siebie wtedy na pewno chętniej po nią sięgnie. Opaska z supełkiem bardzo dobrze chroni uszy małego dziecka dzięki czemu masz pewność, że nie narażasz swojej dziewczynki na przykre dolegliwości związane z zawianiem.

  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.