Gumki do włosów dla dziewczynek, dla dzieci

Przeróżne wzory - gumki do włosów dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz ręcznie robione w przepiękne wzory gumki do włosów dla dziewczynki, każda z gumek jest robiona pod indywidualne zamówienie każdej małej księżniczki. Możesz wybrać każdy wzór jaki tylko chcesz, a my w nim uszyjemy. Jesteśmy przekonani, że jak raz kupisz u nas gumkę do włosów to się w niej zakochasz na lata. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz być pewna, że jest robiona od serduszka. 

Gumki do włosów dla dziewczynek i kobiet jakie znajdziecie w naszej ofercie są bardzo praktyczne. Posiadamy wzory samej gumki, gumki z kokarda lub gumki z wstążka każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz aby Twoje włosy zdobiła sama gumka wybierz właśnie taka, jeśli chcesz aby na Twoich włosach przepięknie odznaczała się kokarda lub wstążka wybierz właśnie te. Nasze gumki również są wykonane z bardzo dobrej jakości dresówki dzięki czemu nie ciągną i nie szarpią włosów idealnie sprawdzą się na długich i grubych włosach. 


Możesz zamówić gumkę w dowolnym wzorze jaki chcesz. Co należy zrobić?

1. W pierwszej kolejności udaj się do zakładki z "opaskami" TUTAJ i zapamiętaj wzór jaki Ci się podoba i chciałabyś mieć w nim zrobioną gumkę.

2. Następnie zamów obojętnie jaką gumkę.

3. W koszyku jest pole z dodatkowymi informacjami, wpisz w nim jaki wzór gumki mamy uszyć.


  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.