DARMOWA DOSATWA !! Przy zamówieniu powyżej 50 zł !!

Czapki dla chłopców

Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

Czapki dla chłopców, chłopięce

Wybierając czapkę dla chłopca powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na to aby była ona funkcjonalna i praktyczna. Naszym małym dzieciom towarzyszy ona już od samego urodzenia dlatego nawyk samego zakładania czapki na uszy leży po stronie rodziców, którzy wiadomo chcą aby nie tylko dobrze wyglądała ale również aby dziecko dobrze się w niej czuło i jej nie ściągało.


Najważniejszym elementem przy wyborze czapki jest na pewno jakość materiału. Wiemy bardzo dobrze że skóra naszych dzieci jest bardzo delikatna i wrażliwa dlatego materiał jaki wybieramy na czapkę powinien być bardzo dobrej jakości z takiego materiału aby nie powodował żadnych reakcji alergicznych. Materiał nie powinien być sztuczny bo wtedy głowa naszego dziecka nie oddycha i może wywoływać różne nieprzyjemne dla dziecka reakcje. Czapka dla chłopca powinna być również wygodna i dobrze dopasowana do rozmiaru głowy dziecka. Wybierają wiosenną czapkę dla chłopca dobrze jest zmierzyć obwód główki dziecka i wtedy dopiero wybrać sugerowany rozmiar przy zamówieniu. Czapka wiosenna dla chłopca nie może być za luźna ale też nie może być za ciasna, jeśli pojawiłby się problem z wybraniem odpowiedniego rozmiaru warto do nas napisać lub zadzwonić wtedy na pewno wspólnymi siłami wybierzemy coś idealnie z krojonego.


Wiosenno-jesienne czapki dla chłopca na głowę

Czasami mamy też dylemat w postaci doboru odpowiedniej grubości czapki do pory roku, często zastanawiamy się czy aby na pewno nie będzie za gruba lub za cienka. Pogoda jaka często towarzyszy nam w okresie wiosenno-jesiennym nie pomaga nam w wyborze tym bardziej, że potrafi zmienić się z minuty na minutę. Aby zapewnić dziecko odpowiednią ochronę głowy powinniśmy patrzeć przede wszystkim na temperaturę na zewnątrz tak aby nie przegrzać główki dziecka. Wybór odpowiedniej czapki dla chłopca stanowi nie lada wyzwanie dla rodzica. W pierwszej kolejności powinniśmy patrzeć o wygodzie i komforcie noszenia a dopiero później na wyglądzie estetycznym tym bardziej, że na szali stoi dobro naszego dziecka.


Posiadamy piękne wzory czapek dla chłopców na wiosnę jak i jesień

W naszej ofercie znajdziecie czapki, które bardzo komfortowo się nosi dlatego, że są idealnie skrojone na głowę dziecka ale również bardzo dobrze wyglądają. W dzisiejszych czasach kiedy wybór garderoby jest ogromny każdy rodzic chce aby garderoba jego dziecka była dopasowana do reszty elementów stylizacji. Często dobieramy sobie czapkę dla chłopca do kurtki czy bluzy, która jest gładka lub we wzór. Bardzo często również szukamy czegoś nietuzinkowego i niepowtarzalnego czegoś co mamy tylko my u nas na pewno coś takiego znajdziecie. Nasze wzory materiałów wybieramy z wielką starannością, bardzo często długo zastanawiamy się nad wyborem bo chcemy aby był on niepowtarzalny. W gamie kolorystycznej staramy się uchwycić różną kategorię wiekową od maluszka leżącego w wózku po małolata, który już wie czego chce. O tyle o ile maluch w wózku jeszcze się nie wypowie na temat wzoru to małolat potrafi już wyrazić swoje zdanie na jego temat. Wielką uwagę przyłożyliśmy do tego aby każdy znalazł coś dla siebie.


Wasze potrzeby to priorytet - czapka dla chłopca ma być idealna

Odpowiedni dobór czapki dla chłopca to duży wyczyn dla każdej mamy. W odróżnieniu od dziewczynek, które lubią się stroić chłopcy są bardziej wymagający w tej kwestii. Nasze czapki staramy się tak szyć aby skusiły również chłopców do częstszego ich zakładania. Staramy się aby były też odwzorowaniem ich upodobań, zainteresowań czy też gustów modowych. Musimy pamiętać i mieć z tyłu głowy, że to co podoba się nam często niekoniecznie musi podobać się chłopakom. Jeśli znajdzie się wśród kupujących mam, która nie może się zdecydować jaki wzór wybrać często sugerujemy aby pokazać swoim dzieciom wszystkie modele naszych czapek aby dziecko miało możliwość samodzielnego wyboru czapki wiosennej dla chłopca. Myślę, że wtedy przyjemność z jej noszenia będzie większa.

Jeśli szukasz idealnego prezentu lub dodatku do prezentu świetnie trafiłeś myślę, że tutaj znajdziesz coś odpowiedniego a już na pewno coś co nie zostanie powtórzone, staramy się aby każdą czapkę dla chłopca tworzyć tak jakbyśmy robili to dla siebie czyli najlepiej jak potrafimy.


Unikalne wzory czapek dla chłopców

Chłopcy potrafią być bardzo niezdecydowani jeśli chodzi o nakrycie głowy czasami problem stanowi sam wybór kolorystyki czy wzoru dlatego postaraliśmy się aby każdy dorastający chłopiec znalazł w naszym sklepie czapkę na głowę unikalną.W naszych czapkach dla chłopca każdy będzie czuł się dobrze.

  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.