BLACK WEEK -20% z kodem "20" od 26.11 do 01.12

Opaski dla niemowląt i opaski dla dziewczynek

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują opaski dla niemowląt. Opaski do włosów dla niemowląt stały się w ostatnich latach bardzo popularne, można je nosić wiosną, latem jak również jesienią. Oprócz tego, że opaski dla dzieci są niezwykle wygodne i praktyczne, wyglądają one po prostu bardzo ładnie. Tego typu opaski na głowę dla niemowląt, umożliwiają odpowiednie ułożenie włosów by nie przeszkadzały naszemu dziecku. Opaska dla dziewczynki na głowę z kokardą doskonale zastępują także czapeczkę w cieplejsze dni. Choć opaski dla dzieci nie są tak ciepłe – z tego względu nie są odpowiednim zabezpieczeniem na zimę – w wiosenne czy jesienne dni dobrze zabezpieczają uszy dziecka, a także izolują głowę. Jako izolacja przydadzą się także podczas upałów. Opaska dla dziewczynki to must have.


Piękne opaski dla niemowląt

Wiemy jak dziewczynki lubią kolory i różne wzory. Z tego względu w ofercie mamy ozdobne opaski dla niemowląt w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Różne wzory opasek dla dzieci i kolory pozwalają na to by wybrać sobie coś w swoim guście. Jasne dziewczęce kolory sprawią, że nasze dzieci bardzo polubią noszenie tych opasek dla dziewczynek. Są one znacznie bardziej przyjazne i dziecięce niż przeciętna czapka. Błękitne, różowe czy jasno zielone kolory z pewnością sprawią, że opaska dla niemowląt stanie się jednym z ulubionych elementów ubioru każdej dziewczynki. Mając na względzie to, że nasz produkt przewidziany jest dla małych dziewczynek mamy także rozmaite wzory specjalnie dla nich. Są to opaski dla dziewczynki w kwiatki, liście i setki przeróżnych pięknych wzorów. Nie zapominamy również o tym, że opaska dla niemowlaka musi być przede wszystkim wygodna dla samej główki. Opaski dla noworodka powinny również być elastyczne i przyjazne dla skóry niemowlaka.


Opaski dla dziewczynek - tworzymy z pasją

Przygotowaliśmy także opaski dla dziewczynki. Szczególnie małe dzieci są niezwykle narażone na przewianie. Takie opaski niemowlęce, które doskonale ochronią noworodka przed wiatrem z pewnością mogą być rozwiązaniem wielu naszych problemów. Opaska dla dziewczynki tego typu to z tego względu bardzo popularny prezent na roczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opasek dla niemowląt – z pewnością znajdziecie tu Państwo coś dla swojego dziecka. Szukając na naszym sklepie "Opaska dla dziecka" z pewnością spodobają się każdemu małemu cukiereczkowi. 


Różne rozmiary opasek dla dzieci

Robione przez nas opaski dla niemowląt są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiału, który lekko cię ciągnie, a po wielokrotnym praniu nie widać na nim uszczerbku na jakości. Z myślą o najmniejszych, nasza rozmiarówka opasek dla niemowląt zaczyna się od 36 cm, jak aby te kilku dniowe i kilkutygodniowe noworodki mogły je bez problemu założyć. Wiemy jak ważna dla każdej mamy jest jej mała pociecha, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze opaski dla dziewczynek były piękne i bardzo bezpieczne. Tak, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że opaska dla niemowlaka to produkt który kochamy szyć. Opaski niemowlęce które szyjemy są bezpieczne dla każdego noworodka, materiały są atestowane i bezpieczne dla skóry niemowlaka.

Pokazuje 1 - 95 z 95 elementów
  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.