Opaski na gumce do włosów dla dziewczynek, niemowląt, dzieci na głowę.

W naszym sklepie kupisz opaski do włosów na gumce dla niemowląt jak i większych dziewczynek, są one przeurocze. Kupując u nas opaski do włosów na gumce masz pewność jakości materiału, oraz stu procentowego wykonania w Polsce. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że każda gumka jest wykonana bardzo starannie i z dbałością o każdy detal. Z kolei materiał z którego jest wykonana, to bardzo przyjemna w dotyku dresówka, bardzo przyjemna w dotyku. Gumki do włosów dla dziewczynek to must have każdej szafy naszej małej pociechy.

Opaska na gumce w naszej ofercie jest dla każdego od małej dziewczynki do nastolatki. Gumka z której jest wykonana opaska dostosowuje się do rozmiaru każdej głowy, a przy tym nie uwiera jakże delikatnej główki niemowlaków. Opaski dla gumce bardzo dobrze sprawdza się u tych najmniejszych dzieci, służąc jako delikatna ozdoba główki na której bardzo często nie ma jeszcze włosków. U większy dziewczynek nasze opaski bardzo dobrze podtrzymują włosy.


Możesz zamówić opaskę na gumce w dowolnym wzorze jaki chcesz. Co należy zrobić?

1. W pierwszej kolejności udaj się do zakładki z "opaskami" TUTAJ i zapamiętaj wzór jaki Ci się podoba i chciałabyś mieć w nim zrobioną opaskę na gumce.

2. Następnie zamów obojętnie jaką opaskę na gumce.

3. W koszyku jest pole z dodatkowymi informacjami, wpisz w nim jaki wzór opaski na gumce mamy uszyć.

Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów
  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.