BLACK WEEK -20% z kodem "20" od 26.11 do 01.12

Komplet czapka i komin dla dziewczynki, dzieci i noworodków


Każda powinien mieć w swojej garderobie komplet czapka i komin dla dziewczynki który chroni główkę przez wiatrem i złą pogodą. W naszym sklepie masz do wyboru dziesiątki przepięknych wzorów czapek jak i kominów, a również komplet czapka i chusty dla dzieci. Każdy z naszych kompletów jest wykonany z wielką starannością z najlepszych gatunkowo materiałów. 

Czapki i kominy dziewczęce i chłopięce w różne wzory

Dzieci mają to do siebie, że nie zawsze chcą ubrać to co mamusi kupi, dlatego komplety czapki i komina dla dziewczynki jakie posiadamy warto najpierw pokazać Swojej małej księżniczce aby wybrała sobie sama, specjalnie dla nich mamy bardzo dużo wzorów kwiaty, wiemy że dzieci uwielbiają kolory. Kupując u nas zestawy masz bardzo duży wybór, często słyszymy od klientów, że jest ich aż za dużo i ciężko wybrać ponieważ każdy jest bardzo piękny.

U nas znajdziesz komplet czapka i chusta dla dziewczynki które pokochasz

Wiosna i jesień to pory roku gdzie komplet czapka i komin dla dziewczynki lub noworodka nie powinny być zbyt grube, a jednocześnie też nie mogą być zbyt cienkie. W naszej ofercie znajdziesz komplety idealne właśnie na te pory roku. Musisz pamiętać też o tym, że każdą czapkę i komin lub chustę szyjemy na wasze indywidualne zamówienie, gdzie wybieracie odpowiedni wzór i rozmiar. Podczas szycia zwracamy uwagę na każdy detal, aby komplet był idealny. Jesteśmy przekonani, że spokojnie znajdziesz w naszej ofercie komplet czapki i komina taki jaki szukasz.

Pokazuje 1 - 81 z 81 elementów
  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.