DARMOWA DOSATWA !! Przy zamówieniu powyżej 50 zł !!

Produkty najczęściej przez Was kupowane

Opaski z kokardą

This is block html

Opaski przeplatane

This is block html

Komplety dla dziewczynek

This is block html

Komplety dla chłopców

This is block html

LILILO - Wyjątkowy sklep z opaskami

This is block html

Opaski na głowę – nowa praktyczna modaOpaski w ostatnich latach stały się na tyle popularne, że zdecydowaliśmy się przygotować dla Ciebie i Twojego dziecka specjalną ofertą. Podobnie jak Ty, również zawsze wychodziliśmy z założenia, że dla naszego dziecka chcemy wybierać najlepsze produkty. W końcu dzieci to nasz największy skarb i ich radość i zdrowie jest naszą największą troską. Z tego względu przygotowaliśmy dla Was opaski, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Materiał, z którego przygotowane są nasze produkty pozwala na używanie opaski przez długi czas bez utraty jakości. Nawet wielokrotne pranie naszej opaski pin up czy opaski na gumce nie spowoduje żadnej utraty jakości. Dla wielu z Was ważne będzie z pewnością to, że nasze opaski z kokardą to produkt wymyślony oraz wyprodukowany w Polsce.

Szyte na miarę opaski na głowę 

U nas znajdziesz wyjątkowe opaski z kokardą, na gumce jak również wyjątkowe spinki do włosów.Dodatkowo wszystkie nasze opaski dla niemowląt jesteśmy w stanie przygotować dla Was na wymiar. Szczególnie w przypadku opasek to bardzo duże znaczenie. Każda główka dziecka jest inna, a dzieci rozwijają się w różnym tempie. Z tego względu dostarczanie produktów na wymiar to najlepszy sposób by zapewnić odpowiednią jakość i dopasowanie. Co szczególnie ważne nasze opaski na głowę, a także wszystkie czapki i komplety wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Opaski wykonujemy ręcznie z bawełny, która jest elastyczna i dzięki temu doskonale dopasuje się do kształtu głowy. Choć są one mniej popularne mamy również w ofercie opaski dla chłopców, które doskonale sprawdzają się dzięki swoim praktycznym właściwościom.

Przecudne opaski w każdym wieku

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo także spinki do włosów dla dziewczynek czy ozdobne opaski na gumce, oraz opaski dla chłopców. Produkty tego typu to doskonały prezent na roczek i inne ważne święta naszego dziecka. Z pewnością nie będziecie Państwo zawiedzeni z naszych opasek.

Handmade

This is block html


Najwyższa jakość wykonania

Bezpłatna Dostawa

This is block html


Przy zamówieniu
powyżej 200 zł (w Polsce)

Zwroty


14 dni na zwrot produktów

Jakość


Opinie klientów 5/5

Opinie klientów

This is block html

Oferta hurtowa

This is block html

  • ul. Żwirki 29d/109, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • +48 660 928 439
  • kontakt@lililo.pl
  • 24h

All Rights Reserved Lililo.